2036 Origin Unknown filminin konusu,

2036 Origin Unknown izle filmi 2018 yılı İngiltere yapımı bir bilim kurgu filmidir. Yönetmenliğini ve senaryosunu Hasraf Dulull'un kaleme aldığı film bütçesi düşük bir bilim kurgu yapımıdır.

Konusu, Mars'a ilk insanı indirmek için çalışmalar bitmiş ve uzay mekiği gönderilmiştir. Fakat inmeden önce bir sorun olur ve mekik düşer. Bu sırada bu sorunu bulabilmek için çalışan Mick ve ona yardım eden bir yapay zeka vardır. Yapay zeka kontorlü ele alarak Mars'ın yüzeyinde küp şeklinde bir cisim bulur. Daha sonrasında ise olaylar gelişmeye başlayacaktır.

Mars ile ilgili bir çok film izledik bu güne kadar ve bir çoğuda vasat filmlerdi. Mars hakkında kült bir film bu güne kadar bulunmuyor. Fakat bu film biraz daha ileri gidip Mars'ı uzalıların yaşam alanı gibi göstererek bizlere ters köşe yapıyor. Oyuncu kadrosunda Riddick filminden tanıdığımız Katee Sackhoff, Oxford Cinayetleri filminden bildiğimiz Julie Cox, Steven Cree ve Ray Fearon bulunuyor. Kadrosundaki isimler kendi kariyerlerini bir yere getirmiş isimler ve kaliteli oyunculuk görebileceğiz demektir.

Filmin yorumlarına bakıldığında oldukça soğutucu mesajlar görüyoruz. Özellikle senaryonun kötü fakat efektlerin iyi olduğundan bahseden izleyici sayısı hayli yüksek. Sizde film hakkındaki yorumlarınızı web sitemize yapabilirsiniz. Yorumlarınız sizden sonraki izleyicilerimiz için önemlidir.

Ayrıca sitemizden Han Solo filmini full hd izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Tüm açıklamayı oku >>
Filmi izlemek için "Fragman" yazısının yanındaki butonlara tıklayıp "Part" seçebilirsiniz.

2036 Origin Unknown Bilgileri

2036 Origin Unknown
Filme Oy Ver :
Oy İstatistiği :
10/10 - 1 oy kullanıldı. 387 görüntüleme.
IMDB Puanı :
4.5
Yapım Yılı :
Yapım Ülkesi :
Film Süresi :
94 Dk
Kategoriler :
Yönetmenler :
Film hakkında ne düşünüyorsun?
Hata Bildir
Filmi Listene Ekle