Black Water filminin konusu,

Black Water izle filmi 2018 yılı ABD yapımı bir aksiyon filmidir. Yönetmenliğini Pasha Patriki'nin yaptığı filmin başrollerinde 90'lı yılların Hollywood'unun parlayan yıldızları olan Jean-Claude Van Damme ve Dolph Lundgren bulunuyor. Ayrıca filmde Van Damme'in oğlu Kris Van Damme'da yer almaktadır.

Konusu, bir CIA çalışanı kendini bir gün özel bir hapishanede bulur. Onu buraya getirenleri bulup hesabını sormak istemektedir fakat bunu yapmasının pek imkanı yoktur. Çünkü içinde bulunduğu hapishane bir nükleer denizaltının içidir. Ordan kaçması gerekir fakat bunu tek başına yapamayacağının farkındadır. Bu sebeple ordaki çaylak bir CIA ajanından yardım almaya karar verir. Bu sayede kaçmayı başaracak ve kendine bunu yapanlardan hesabını soracaktır.

Film 2018 yılına damga vuracak aksiyon filmlerinden birtanesi olarak gözükmektedir. Usta oyuncu Van Damme'ı uzun süre sonra beyazperde de görecek olmanın verdiği heycan ile oldukça ilgi çekici bir aksiyon senaryosuna sahip olmasıda bunu doğrular gibi duruyor. Ayrıca oğlu ile oynayacağı bu filmde Van Damme'in oğlununda hünerlerini göreceğiz. 70 ve 80'li yıllara damga vuran bir isim olan Van Damme artık yaşlanmış olmasına rağmen hala aksiyon ağırlıklı düşük bütçeli filmlerde boy göstermeye devam ediyor.

Black Water Filmi

Bilirsiniz eski oyuncuların bir tarzı ve duruşu vardır. Bu filmde bunu görebileceğiniz iki isim var. İlki Van Damme. İkincisi ise aynı yıllarda ün salmış ve bir çok filmde kötü adamı oynayarak aklımıza kazınmış olan Dolph Lundgren'dir. Kendi adıma konuşmam gerekirse bir aksiyon filminde birden çok 70'li yılların aranan oyuncularından görünce bu filmin bütçesi düşük bile olsa izlenir ve mutlaka izlenmelidir diyorum. Sebebi ise artık filmlerdeki abartılı CGI teknikleri ile animasyon mu yoksa film mi izlediğimizi anlayamamamız. Bilim kurgu ve bunu gerektiren diğer tür filmlerde bunu anlayabilirim fakat bir aksiyon filminde CGI ile bir sürü sahne çekilmesi filmi orjinalliğinden bence uzaklaştırmakta.

Bu filmleri çekerken gerçekten çoğu sahnede kendi yeteneklerini kullanan çok az üstad kaldı ki bunlardan bir tanesi Chakie Chan'dir. Günümüzde çektiği filmleri bile halen istisnasız izleyip hepsinide güzel buluruz. Bu kervana katılan diğer isimlerde Van Damme ve Sylvester Stallone olmuştur. 70 küsürü aşan yaşlarına rağmen hala çektikleri filmlerde kendi bedenlerini kullanarak aksiyon sahnelerine can veren ünlüler olarak her filmlerinin defalarca izlenmesi izleyicinin bu detaya önem verdiğinin de bir kanıtıdır.

Yeniden Black Water filmi ile karşımıza çıkan Van Damme'ı sitemizden full hd izleyebilirsiniz.

Tüm açıklamayı oku >>
Filmi izlemek için "Fragman" yazısının yanındaki butonlara tıklayıp "Part" seçebilirsiniz.

Black Water Bilgileri

Gelecek Film
Black Water
Filme Oy Ver :
Oy İstatistiği :
10/10 - 1 oy kullanıldı. 1730 görüntüleme.
IMDB Puanı :
7.0
Yapım Yılı :
Yapım Ülkesi :
Film Süresi :
120 Dk
Kategoriler :
Yönetmenler :

Film hakkında ne düşünüyorsun?

Hata Bildir

Filmi Listene Ekle