Bulutun İçinde Bilgileri

Bulutun İçinde
Filme Oy Ver :
Oy İstatistiği :
10/10 - 1 oy kullanıldı. 1019 görüntüleme.
Orjinal Adı :

Bulutun İçinde

IMDB Puanı :
6.3
Yapım Yılı :
Yapım Ülkesi :
Film Süresi :
100 Dk
Kategoriler :
Yönetmenler :

Bulutun İçinde filminin konusu,

Bulutun İçinde izle filmi 2018 yılı ABD yapımı bir gerilim filmidir. Yönetmen koltuğunda Robert Scott Wildes'in oturduğu Bulutun İçinde filminin oyuncu kadrosunda Justin Chatwin, Gabriel Byrne, Nora Arnezeder, Max Carver, Laura Fraser gibi yıldız isimler yer almaktadır. Senaryosunu Vanya Asher'ın yazdığı film 2018 yılında vizyonlardaki yerini almıştır.

Konusu, Londra'nın dört bir yanında bombalar patlamakta ve bir çok insan hayatını yitirmektedir. Bütün bunların sorumlusunu bulmak için çok yeni bir teknoloji olan insanların beyin haritalarını çıkartıp anılarına erişebilen bir makinedir. Fakat bu makine sadece anılara erişmek ile kalmayıp bu anıları simüle edebilmektedir. Yani her anıyı tekrar tekrar yaşatabilmektedir. Bu şekilde ölen insanların hafızalarına girerek son anılarını canlandırmak isterler fakat bombacıyı bulmaya gelince işler biraz karışacaktır. Sebebi ise makinenin mucidinin gizemli bir şekilde ölmesidir.

2018 yılı yapımı Bulutun İçinde filmi senaryosu ile farklı bir konu önümüze getirmiş durumda. İzleyiciler tarafından sevilen film bilim kurgu filmlerine özellikle ilgisi bulunun kişiler tarafından kesinlikle izlenmesi gereken bir yapımdır. Bulutun İçinde filmini sitemizden altyazılı olarak izleyebilirsiniz.

Tüm açıklamayı oku >>
Hata Bildir
Filmi Listene Ekle