Cadılar Bayramı Bilgileri

Cadılar Bayramı
Filme Oy Ver :
Oy İstatistiği :
10/10 - 1 oy kullanıldı. 690 görüntüleme.
Orjinal Adı :

Cadılar Bayramı

IMDB Puanı :
7.0
Yapım Yılı :
Yapım Ülkesi :
Film Süresi :
120 Dk
Kategoriler :
Yönetmenler :

Cadılar Bayramı filminin konusu,

Cadılar Bayramı izle filmi 2018 yılı ABD yapımı korku ve gerilim dolu bir yapım olacak. Yönetmen koltuğunda David Gordon Green'in oturduğu yapımın senaryosunu John Carpenter, Danny McBride, Debra Hill, David Gordon Green isimlerinden oluşan bir senarist ekibi kaleme almıştır. 26 Ekim 2018 tarihinde vizyona girecek olan yapım daha önceki çekilmiş Halloween filmleri gibi oldukça kaliteli olacağa benziyor.

Konusu, 1978 yılında bir çok genci öldüren Myers'ı araştıran bir grup genç onu hapishanede ziyaret ederek soru sormaya çalışır. Bu sırada Cadılar Bayramı yaklaşmaktadır ve insanlar hazırlık yapmaktadır. Bu sırada 40 yıl önce Myers'in saldırısına uğramış ve sağ kurtulmuş biri olan Laurie, onun hapisten kaçmasını beklemektedir. Hapisten kaçmasını ise intikam alabilmek için bekliyordur. Myers'in aracı nakil sırasında kaza yapar ve Myers kaçar ve Laurie yıllardır bu an için hazırlanmıştır. Myers'in onun için geleceğini bilen Laurie kendini korumaya çalışacaktır.

Cadılar Bayramı film serisi 1978 yılında ilk olarak çekilmiş ve bu güne kadar bir çok yeniden çekimi sağlanmış. Fakat bu orjinal çekimin devamı niteliğindeki yapım olarak bir ilk olacak. Daha önce çekilen Halloween filmleride oldukça kaliteli olmuş ve izleyici çok beğenmişti. Belkide korku teması olarak fazlaca kaliteli olduğunu düşündüğümüz bu film vizyonlardaki yerini aldığında web sitemize eklenecektir. Sizlerde film hakkındaki yorumlarınızı web sitemize yapabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Tüm açıklamayı oku >>
Hata Bildir
Filmi Listene Ekle