Cesur Savaşçılar Bilgileri

Cesur Savaşçılar
Filme Oy Ver :
Oy İstatistiği :
10/10 - 1 oy kullanıldı. 722 görüntüleme.
Orjinal Adı :

Cesur Savaşçılar

IMDB Puanı :
5.5
Yapım Yılı :
Yapım Ülkesi :
Film Süresi :
160 Dk
Kategoriler :
Yönetmenler :

Cesur Savaşçılar filminin konusu,

Cesur Savaşçılar izle filmi 2018 yılı Hollanda yapımı bir macera filmidir. Yönetmen koltuğunda Roel Reiné isminin bulunduğu yapım 29 Eylül 2018 tarihinde vizyonlardaki yerini alacak. Fakat sitemizden şimdiden altyazılı versiyonunu izleyebilirsiniz.

Konusu, Avrupa ikiye ayrılmış Frank ve Friz olarak iki millete bölünmüştür. Frizler ticaret yollarının çoğunu elinde barındırmasına rağmen barbarca yaşamlarındn vazgeçememişlerdir. Durum böyle olunca kralın oğlu RedBad tahta geçmek istememektedir. Fakat bir gün Franklar saldırıya geçer ve işgal eder. RedBad'i ise bir sal ile ölüme terkederler. Fakat RedBad kurtulup Viking kıyılarına kadar gider. Burada yaşayıp gelişen RedBad için intikam ve ülkesini geri alma vakti gelmiştir.

2018 yılı yapımı bir macera filmi olan Cesu Savaşçılar filmi kadrosunda, RedBad karakterini canladıran Gijs Naber, Breakind Bad dizisi ile tanıdığımız isim Jonathan Banks, Loes Haverkort, Yasak Aşk ve Kahin'in Kızı filmlerinde yer alan isim Søren Malling ve Boy 7 filminde yer alan isim Renée Soutendijk bulunmaktadır. Oldukça kaliteli bir kadroya sahip yapımın senaryosuda keza öyle görünüyor.

Filmin yorumlarına bakıldığında kadrosundan dolayı filmden umutlu olanları görüyorum. Fakat Viking özentisi olarak yorum yapanlarda bulunuyor. Sizlerde film hakkındaki yorumlarınızı web sitemize yapabilirsiniz. Yorumlarınız diğer kullanıcılarımız tarafından değerlendirilecektir. İyi seyirler dileriz.

Tüm açıklamayı oku >>
Hata Bildir
Filmi Listene Ekle