Filmi izlemek için "Fragman" yazısının yanındaki butonlara tıklayıp "Part" seçebilirsiniz.
Filmlere yorum yapmayı unutmayın. Yorumlarınız hem bizim, hem de diğer izleyicilerimiz için önemlidir.

Cüce Dedektif Şerlok Bilgileri

Cüce Dedektif Şerlok
Filme Oy Ver :
Oy İstatistiği :
10/10 - 1 oy kullanıldı. 441 görüntüleme.
IMDB Puanı :
7.0
Yapım Yılı :
Yapım Ülkesi :
Film Süresi :
120 Dk
Kategoriler :
Yönetmenler :

Cüce Dedektif Şerlok Konusu

Cüce Dedektif Şerlok izle filmi 2018 yılı ABD yapımı bir animasyon filmidir. Yönetmen koltuğunda John Stevenson'un oturduğu yapımın seslendiren kadrosunda Johnny Depp,  James McAvoy,  Emily Blunt,  Michael Caine,  Maggie Smith gibi tecrübeli yıldızlar bulunuyor. Vizyon tarihi 1 Haziran 2018 olarak belirtilen filmin senaryosu Kevin Cecil,  Andy Riley,  Ben Zazove isimli yazarların kaleminden çıkmıştır.

Konusu, sevimli iki cüce olan Cino ve Jülyet şehre geldiklerinden sonra ülkenin dört bir yanındaki bahçe cücelerinin çalındığını öğrenir. Bu durumda yapacak birşey bulamayan ikili dedektif Şerlok'tan yardım istemeye karar verirler. Şerlok ise kaybolan cüceleri hayatı pahasına da olsa bulmaya yemin eder. 2018 yılına damga vuracak bir animasyon filmi olan Cüce Dedektif Şerlok filmi 1 Haziran tarihinde ülkemizde vizyonlarda yerini alacaktır.

Dünyanın animasyon filmi açısından çok geliştiği şu zamanlarda animasyon filmleri ardı ardına çıkmaya devam ediyor. Eski seri filmler için yenileri çekilirken, yeni senaryolar ve yeni animasyon altyapısı ile ortaya çıkan muhteşem filmlerde oluyor. Cüce Dedektif Şerlok'ta bunlardan bir tanesi olabilir.

Tüm Yazıyı Gör >>

Film hakkında ne düşünüyorsun?

Not: HTML kodlarına izin verilmemektedir.
Bu filme ait 0 yorum bulundu. Sizlerde diğer izleyicilerimize fikir vermek adına filme yorumda bulunabilirsiniz.

Hata Bildir

Filmi Listene Ekle