Down a Dark Hall filminin konusu,

Down a Dark Hall izle filmi 2018 yılı ABD yapımı bir gerilim filmidir. Yönetmen koltuğunda Rodrigo Cortés'in yer aldığı filmin oyuncu kadrosunda Uma Thurman, AnnaSophia Robb, Isabelle Fuhrman, Kirsty Mitchell, Kirsty Mitchell, Rosie Day gibi yıldız isimler yer almaktadır. 2018 yılı yapımı bu gerilim filminin senaryosu Chris Sparling, Michael Goldbach ikilisinin kaleminden çıkmıştır.

Down a Dark Hall film konusu, Katherine Gordy sorunlu bir çocukluk geçirmiştir. Problemli olduğu için ise özel bir yatılı okul olan Blackwood okuluna gönderilir. Bu okulun müdürü Madam Duret'tir. Okulun labirent gibi koridorlarında yönünü bulmaya çalışan Kit ve sınıf arkadaşları gün geçtikçe müdürlerinin özel güçlerini ve okulun bilinmeyen bir doğa üstü sır sakladığının farkına varırlar.

Fantastik bir tür olan Down a Dark Hall filmi oldukça sevilen bir yapım olmuştur. Fakat ülkemizde daha vizyona girmediği için sizlere altyazılı olarak sunuyoruz.

Down a Dark Hall Oyuncuları

Oyuncu kadrosundan bahsetmiştik. Fakat kim hangi filmde oynamış? Kadro kalitesinden biraz söz edelim.Ucuz Roman ve Kill Bill filmleri ile şöhreti tavan yapmış bir isim olan Uma Thurman, filmde Madam Duret rolünde bulunuyuor. Filmde, Charlie'nin Çikolata Fabrikası ve Jumper filminde yer almış bir isim olan AnnaSophia Robb, Evreki Düşman ve Açlık Oyunları filmlerinde yer almış bir isim olan Isabelle Fuhrman, Belalı Tanık filminde yer alan Kirsty Mitchell ve Dehşet Treni filminde yer almış bir isim olan Rosie Day bulunmaktadır.

Film kadrosu oldukça geniş ve komedi, korku ve fantastik filmlerde tecrübesi olan bir yapıya sahip. Senaryosu başarılı ile başarısız olması imkansız olan bir yapım ile karşı karşıyayız. IMDB puanı 6.1 olan filmin daha ülkemizde vizyona girmediğini düşünürsek büyük bir başarı elde edece diyebiliriz.

Yorumlarında ise ilginç başlayıp basit bittiğinden yakınan bir kitle mevcut. Bir kitaptan uyarlama olan bu film hakkında sizlerde sitemize yorumlar yapabilirsiniz. Yorumlarınız sizden sonra filmi izleyecekler için fikir verebilir. İyi seyirler dileriz.

Tüm açıklamayı oku >>
Filmi izlemek için "Fragman" yazısının yanındaki butonlara tıklayıp "Part" seçebilirsiniz.

Down a Dark Hall Bilgileri

Down a Dark Hall
Filme Oy Ver :
Oy İstatistiği :
10/10 - 1 oy kullanıldı. 453 görüntüleme.
IMDB Puanı :
6.1
Yapım Yılı :
Yapım Ülkesi :
Film Süresi :
120 Dk
Kategoriler :
Yönetmenler :
Film hakkında ne düşünüyorsun?
Hata Bildir
Filmi Listene Ekle