Dünya'nın Bütün Parası filminin konusu,

Dünya'nın Bütün Parası izle filmi 2017 yılı yapımı bir dram ve tarih filmidir. Yönetmen koltuğunda Ridley Scott'un yer aldığı filmin başrollerini Michelle Williams ve Mark Wahlberg paylaşmaktadır. Oyuncu kadrosunda Christopher Plummer, Charlie Plummer, Romain Duris gibi tecrübeli isimlerin bulunduğu Dünya'nın bütün parası filminin 132 dakika süren senaryosunu David Scarpa kaleme almıştır.

Konusu, 1973 yılında dünyanın en zengin iş adamlarından biri olan Jean Paul Getty'in torunu kaçırılmış ve geri verilmek için 17 milyon dolar istenmektedir. Çocuğun annesi kayın pederi olan Getty'den bu parayı talep eder fakat torununu önemsemeyen biri olan Getty bunu reddeder. Getty'nin en yakın arkadaşlarından birisi olan Fletcher Chase ve Gail parayı bir şekilde bularak çocuğu kurtarmak için zamanla yarışa girerler.

Dünyanın Bütün Parası filmi aksiyon sahnelerinide içerisinde barındıran gerilim dolu bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Tanınmış simaların yer aldığı yapımı sitemizden full hd izleyebilirsiniz.

Tüm açıklamayı oku >>
Filmi izlemek için "Fragman" yazısının yanındaki butonlara tıklayıp "Part" seçebilirsiniz.

Dünya'nın Bütün Parası Bilgileri

Dünya'nın Bütün Parası
Filme Oy Ver :
Oy İstatistiği :
10/10 - 1 oy kullanıldı. 1156 görüntüleme.
IMDB Puanı :
7.0
Yapım Yılı :
Yapım Ülkesi :
Film Süresi :
132 Dk
Kategoriler :
Yönetmenler :

Film hakkında ne düşünüyorsun?

Hata Bildir

Filmi Listene Ekle