Gelecek Jenerasyon izle - Next Gen Full Hd izle

Orjinal Adı:

Gelecek Jenerasyon

Film yüklenirken lütfen bekleyin.
Fragmanı geçmek için film yüklenirken "Part" seçebilirsiniz.

Gelecek Jenerasyon Bilgileri

Gelecek Jenerasyon
Filme Oy Ver :
Oy İstatistiği :
10/10 - 1 oy kullanıldı. 15 görüntüleme.
IMDB Puanı :
7.5
Yapım Yılı :
Yapım Ülkesi :
Film Süresi :
90 Dk
Kategoriler :
Yönetmenler :

Gelecek Jenerasyon Konusu

Gelecek Jenerasyon izle filmi 2018 yılı Çin yapımı başarılı bir animasyondur. Yönetmen koltuğunda Joe Ksander, Kevin R. Adams ikilisinin bulunduğu yapımın 90 dakikalık hikayesinide Joe Ksander, Kevin R. Adams ikilisi kaleme almıştır. 

Konusu, Mai isimli bir genç yanlızlıktan çok bunalmış biridir. Bir gün kazara bir robotu hayata döndürür. Bu robot çok gizli bir prıjenin parçasıdır. Fakat istemedende olsa robot ile aralarında bir bağ kurulur. Mai daha sonra robot ile birlikte robotunda dahil olduğu çok gizli bir projeyi yok etmek için savaşacaktır.

Yediden Yetmişe herkesin severek izleyeceği bir yapım olan Gelecek Jenerasyon filmi 2018 yılı Çin ve Netflix ortaklığı ile yapılmış harika bir animasyon filmi olma özelliği taşıyor. Seslendiren kadrosu kaliteli oyunculardan oluşan yapım totalde 90 dakika süren bir hikayeye sahip. IMDB puanı animasyon filmlerine göre yüksek olan yapım neredeyse animasyon filmi devi Pixar'ın yaptığı filmler kadar IMDB almış diyebiliriz. Bilen bilir Pixar filmleri 8.0 dan aşağı pek puan almamıştır bu güne kadar.

Yorumlarda başarıyla bahsedilen film için sizde yorum yapmak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Web sitemizde yapacağınız yorumlar sizden sonra filmi izlemek isteyen seyircilere fikir verecektir.

Sitemizde yer alan Gökdelen filmini izlemek için linke tıklayabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Tüm Yazıyı Gör >>

Gelecek Jenerasyon Filmi Yorumları

Not: HTML kodlarına izin verilmemektedir.
Bu filme ait 0 yorum bulundu. Sizlerde diğer izleyicilerimize fikir vermek adına filme yorumda bulunabilirsiniz.