Gelecek Jenerasyon filminin konusu,

Gelecek Jenerasyon izle filmi 2018 yılı Çin yapımı başarılı bir animasyondur. Yönetmen koltuğunda Joe Ksander, Kevin R. Adams ikilisinin bulunduğu yapımın 90 dakikalık hikayesinide Joe Ksander, Kevin R. Adams ikilisi kaleme almıştır.

Konusu, Mai isimli bir genç yanlızlıktan çok bunalmış biridir. Bir gün kazara bir robotu hayata döndürür. Bu robot çok gizli bir prıjenin parçasıdır. Fakat istemedende olsa robot ile aralarında bir bağ kurulur. Mai daha sonra robot ile birlikte robotunda dahil olduğu çok gizli bir projeyi yok etmek için savaşacaktır.

Yediden Yetmişe herkesin severek izleyeceği bir yapım olan Gelecek Jenerasyon filmi 2018 yılı Çin ve Netflix ortaklığı ile yapılmış harika bir animasyon filmi olma özelliği taşıyor. Seslendiren kadrosu kaliteli oyunculardan oluşan yapım totalde 90 dakika süren bir hikayeye sahip. IMDB puanı animasyon filmlerine göre yüksek olan yapım neredeyse animasyon filmi devi Pixar'ın yaptığı filmler kadar IMDB almış diyebiliriz. Bilen bilir Pixar filmleri 8.0 dan aşağı pek puan almamıştır bu güne kadar.

Yorumlarda başarıyla bahsedilen film için sizde yorum yapmak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Web sitemizde yapacağınız yorumlar sizden sonra filmi izlemek isteyen seyircilere fikir verecektir.

Sitemizde yer alan Gökdelen filmini izlemek için linke tıklayabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Tüm açıklamayı oku >>
Filmi izlemek için "Fragman" yazısının yanındaki butonlara tıklayıp "Part" seçebilirsiniz.

Gelecek Jenerasyon Bilgileri

Gelecek Jenerasyon
Filme Oy Ver :
Oy İstatistiği :
10/10 - 1 oy kullanıldı. 568 görüntüleme.
IMDB Puanı :
7.5
Yapım Yılı :
Yapım Ülkesi :
Film Süresi :
90 Dk
Kategoriler :
Yönetmenler :
Film hakkında ne düşünüyorsun?
Hata Bildir
Filmi Listene Ekle