Filmi izlemek için "Fragman" yazısının yanındaki butonlara tıklayıp "Part" seçebilirsiniz.
Filmlere yorum yapmayı unutmayın. Yorumlarınız hem bizim, hem de diğer izleyicilerimiz için önemlidir.

Gururlu Mary Bilgileri

Gururlu Mary
Filme Oy Ver :
Oy İstatistiği :
10/10 - 1 oy kullanıldı. 572 görüntüleme.
IMDB Puanı :
4.8
Yapım Yılı :
Yapım Ülkesi :
Film Süresi :
120 Dk
Kategoriler :
Yönetmenler :

Gururlu Mary Konusu

Gururlu Mary izle filmi 2018 yılı ABD yapımı bir aksiyon filmidir. Yönetmen koltuğunda Babak Najafi'nin oturduğu yapımın oyuncu kadrosunda Neal McDonough, Taraji P. Henson, Margaret Avery, Xander Berkeley ve Billy Brown gibi isimler yer almaktadır. 2018 yılında vizyonlarda yerini almış olan yapımın senaryosunu Christian Swegal kaleme almıştır.

Gururlu Mary film konusu, Mary Boston'da organize bir suç ailesi için tetikçilik yapmaktadır. Fakat zamanı daralmıştır ve işleri kötüye gitmektedir. Tam bu sırada tanıştığı genç bir çocuk ile hayatı yeniden değişecektir. Fakat içerisinde bulunduğu durum onun kolayca bu işten sıyrılmasına izin vermeyecektir. Aksiyon dolu bir yapım olan Gururlu Mary filmi 2018 tarihinde vizyonlardaki yerini almıştı.

Oyuncu kadrosunda İlk Yenilmez, Azınlık Raporu ve Otostopçu gibi filmlerde yer almış kaliteli bir oyuncu olan Neal McDonough yer almaktadır. Ayrıca başrolünde Çılgın Bir Gece ve Karate Kit gibi filmlerde boy göstermiş olan Taraji P. Henson bulunmaktadır. Oyuncu kadrosu açısından orta düzey diyebileceğimiz yapım düşük bütçeli bir aksiyon filmi olarak gözlere çarpıyor.

İzleyici yorumlarına baktığımız zaman filmin eğlenceli fakat aksiyon açısından yetersiz olduğunu görüyoruz. Ancak düşük bütçeli bir aksiyon filmi izlediğinizi düşünürseniz filmden beklentinizi buna göre ayarlamanız gerekebilir. 2018 yılında vizyona giren aksiyon filmlerinden çok randıman alınamasa da halen düşük bütçeli filmler çıkmaya devam ediyor. Genel olarak sevilen yüzler dışında silinip giden bir oyuncu geçişine sahip olan Hollywood sanıyoruz bir devrin bitişine şahit oluyor. Aksiyon filmi furyasının yerini bilim kurgu ve süper kahramanlar almış gibi gözüküyor.

Gururlu Mary filmi hakkında sitemize yorum yaparak izleyicilere film hakkında bilgiler verebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Tüm Yazıyı Gör >>

Film hakkında ne düşünüyorsun?

Not: HTML kodlarına izin verilmemektedir.
Bu filme ait 0 yorum bulundu. Sizlerde diğer izleyicilerimize fikir vermek adına filme yorumda bulunabilirsiniz.

Hata Bildir

Filmi Listene Ekle