İngiltere Benim filminin konusu,

İngiltere Benim izle filmi 2017 yılı İngiltere yapımı bir dram filmidir. İngiltere Benim filmi yönetmen koltuğunda Mark Gill oturmaktadır. Oyuncu kadrosunda Jack Lowden, Jessica Brown-Findlay, Jodie Comer, Simone Kirby ve Laurie Kynaston isimleri yer almaktadır. Hikayesi 100 dakika süren yapımın senaryosunu Mark Gill, William Thacker ikilisi kaleme almıştır.

İngiltere Benim Konusu, 1970 yılında kendi kendine müzik ile uğraşan Steven Patrick Morrissey isimli genç çokta popüler olma çabaları içerisinde değildir. Sadece kendisi ve çevresine müzik yapan genci teşvik eden çevresi sayesinde bir kaç grup le birlikte sahneye çıkma şansı bulur. Fakat Steven Patrick Morrissey o zamanlar uzun bir müzik kariyerinin başında olduğunun farkında değildir. İngiltere Benim filminde dünyaca ünlü müzisyen olan Steven Patrick Morrissey'in ünlü oluş aşamaları ile The Smiths grubunun kurulmasına kadar herşeyi beyaz perdeye taşımaktadır.

İngiltere Benim oyuncular olarak oldukça kaliteli bir kadroya sahiptir. Başrolünde Dunkirk, Pan ve Aşkın Krallığı filmlerinde yer almış bir isim olan Jack Lowden yer almaktadır. Ona Black Mirror dizisinden tanıdığımız ve Kış Masalı, Victor Frankenstein gibi filmlerde yer almış bir isim olan Jessica Brown-Findlay eşlik etmektedir.

İzleyici yorumları olarak sıkıcı olduğu belirtilse bile dram ve biyografik filmleri sevenlerin, özellikle 70'li yıllarda The Smihts dinleyicilerinin duygusal manada derinleşerek izleyebileceği bir film olarak gözüküyor. Sizlerde filme yorum yaparak sizden sonraki izleyicilerimize fikirler verebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Tüm açıklamayı oku >>
Filmi izlemek için "Fragman" yazısının yanındaki butonlara tıklayıp "Part" seçebilirsiniz.

İngiltere Benim Bilgileri

İngiltere Benim
Filme Oy Ver :
Oy İstatistiği :
10/10 - 1 oy kullanıldı. 710 görüntüleme.
IMDB Puanı :
5.9
Yapım Yılı :
Yapım Ülkesi :
Film Süresi :
100 Dk
Kategoriler :
Yönetmenler :
Film hakkında ne düşünüyorsun?
Hata Bildir
Filmi Listene Ekle