Jurassic World Yıkılmış Krallık Bilgileri

Jurassic World Yıkılmış Krallık
Filme Oy Ver :
Oy İstatistiği :
10/10 - 1 oy kullanıldı. 1129 görüntüleme.
Orjinal Adı :

Jurassic World Yıkılmış Krallık

IMDB Puanı :
7.0
Yapım Yılı :
Yapım Ülkesi :
Film Süresi :
120 Dk
Yönetmenler :

Jurassic World Yıkılmış Krallık filminin konusu,

Jurassic World Yıkılmış Krallık izle filmi 2018 yılında vizyonlarda yerini alacak olan efsane Jurassic Park serisinin yeniden başlangıç serisinin 2. filmidir. Yönetmenliğini Juan Antonio Bayona'nın yaptığı, senaryosunu Colin Trevorrow, Derek Connolly ikilisinin yazdığı filmin başrolünde Chris Pratt yer almaktadır. Oyuncu kadrosunda Bryce Dallas Howard, Jeff Goldblum, B.D. Wong, Toby Jones gibi isimlerin yer aldığı film 8 Haziran 2018 tarihinde vizyonlardaki yerini almaya hazırlanıyor.

Konusu, ilk filmin ardından bir kaç yıl geçmiş ve adayı istila eden dinozorları tehdit eden en büyük tehlike yanardağın patlama riskidir. Durum bu olunca bir kaç yıl öncesine kadar dinozorlardan kaçmak zorunda kalan ekip artık dinozorları o adadan nasıl kurtaracaklarını düşünmektedirler. Bazı dinozorlar ile bir bağ kurmuş olsalar bile diğer dinozorlar için hala yabancı olan insanlar, bir yandan dinozorların yok olma tehlikesiyle başa çıkacak diğer yandan ise dinozorların kendilerini yok etme tehlikesi ile baş edeceklerdir.

Jurassic World

Jurassic World 2018 yılında vizyona girecek Yıkılmış Krallık filmi ile yeniden beyazperde de yerini almaya hazırlanıyor. Galaksinin Koruyucuları filminde göz dolduran Chris Pratt'ın başrolünde yer aldığı film bilimkurgu ve aksiyon konusunda izleyicilerine tam anlamıyla bir resital sunacak.

Tüm açıklamayı oku >>
Hata Bildir
Filmi Listene Ekle