Kaptan Amerika İç Savaş - Captain America Civil War

Orjinal Adı:

Kaptan Amerika İç Savaş

Film yüklenirken lütfen bekleyin.
Fragmanı geçmek için film yüklenirken "Part" seçebilirsiniz.

Kaptan Amerika İç Savaş Bilgileri

Kaptan Amerika İç Savaş
Filme Oy Ver :
Oy İstatistiği :
10/10 - 1 oy kullanıldı. 435 görüntüleme.
IMDB Puanı :
8.0
Yapım Yılı :
Yapım Ülkesi :
Film Süresi :
147 Dk
Yönetmenler :

Kaptan Amerika İç Savaş Konusu

Kaptan Amerika İç Savaş izle filmi 2016 yılı ABD yapımı bir bilim kurgu ve aksiyon filmidir. Yönetmenliğini Russo kardeşlerin yaptığı filmin kadrosunda Robert Downey Jr.,  Scarlett Johansson,  Chris Evans,  Jeremy Renner,  Paul Bettany gibi yıldız isimler yer almaktadır. 2016 yılında vizyonlara giren ve oldukça fazla izlenen filmin senaryosunu Jack Kirby,  Stephen McFeely,  Christopher Markus isimleri kaleme almıştır. Film 147 dakika sürmektedir. IMDB puanı 8'in üzerindedir.

Konusu, hepimizin bildiği gibi Marvel MCU evrenini oturtmuştu ve artık kahramanların birlikte yer alacağı filmlerin dönemi başlamıştı. Civil War ise bu kahramanların kendi içlerinde ikiye ayrıldığı ve birbiri ile savaştığı bir film. Kaptan Amerika yıllar önce kaybettiği sandığı Bucky isimli arkadaşının kış askeri olduğunu öğrendiği zaman onunla tekrar arkadaş olmuştur. Bucky ise yıllar önce başkasının emrindeyken İron Man'in babasını öldürmüştür. İron Man bu gerçeği öğrendiği zaman Bucky'nin peşine düşecek ve Captain America onu korumak zorunda kalacaktır.

Bu güne kadar çıkartılan Marvel filmleri arasında çizgi romanlara benzerliği ile dikkat çeken yapım gerek oyuncuların kıyafetleri gerekse senaryosu ile çizgi roman okurlarını heyecanlandırdı diyebiliriz. Marvel'ın bütün kahramanlarının dahil olduğu bu son film olduğu için bu sene vizyona girecek olan İnfinity War filminde büyük ihtimalle İron Man ve Kaptan Amerika birbirlerine düşman olarak başlayacaklar ve olaylar gelişecektir.

Tüm Yazıyı Gör >>

Kaptan Amerika İç Savaş Filmi Yorumları

Not: HTML kodlarına izin verilmemektedir.
Bu filme ait 0 yorum bulundu. Sizlerde diğer izleyicilerimize fikir vermek adına filme yorumda bulunabilirsiniz.