Kaptan Amerika İç Savaş filminin konusu,

Kaptan Amerika İç Savaş izle filmi 2016 yılı ABD yapımı bir bilim kurgu ve aksiyon filmidir. Yönetmenliğini Russo kardeşlerin yaptığı filmin kadrosunda Robert Downey Jr.,  Scarlett Johansson,  Chris Evans,  Jeremy Renner,  Paul Bettany gibi yıldız isimler yer almaktadır. 2016 yılında vizyonlara giren ve oldukça fazla izlenen filmin senaryosunu Jack Kirby,  Stephen McFeely,  Christopher Markus isimleri kaleme almıştır. Film 147 dakika sürmektedir. IMDB puanı 8'in üzerindedir.

Konusu, hepimizin bildiği gibi Marvel MCU evrenini oturtmuştu ve artık kahramanların birlikte yer alacağı filmlerin dönemi başlamıştı. Civil War ise bu kahramanların kendi içlerinde ikiye ayrıldığı ve birbiri ile savaştığı bir film. Kaptan Amerika yıllar önce kaybettiği sandığı Bucky isimli arkadaşının kış askeri olduğunu öğrendiği zaman onunla tekrar arkadaş olmuştur. Bucky ise yıllar önce başkasının emrindeyken İron Man'in babasını öldürmüştür. İron Man bu gerçeği öğrendiği zaman Bucky'nin peşine düşecek ve Captain America onu korumak zorunda kalacaktır. ÇR serisinde oldukça beğenilen bir yapım olarak süregelen hikayede Iron Man ve Kaptan Amerika birbirlerine düşman olmak zorunda kalacaklar. Bu durum ise Avengers'i ikiye bölecek ve bir kısmı Tony Stark'ın yanında kalırken diğer kısmı ise Kaptan Amerika'dan taraf olacaktır. Daha sonrasında ise kahramanların savaşını izleyeceğiz.

Normal Avengers filmlerinde genelde bütün kahramanları birlikte ortak bir düşmana karşı dövüşürken görüyoruz. Fakat bu sefer bunu izleyemeyeceğiz. Standart konuların dışına çıkmış yapımda yine yıldız oyuncuarı izleyeceğiz. Özellikle son bir kaç film ile Marvel bağlarını sonlandıracak olan belkide Marvel'ın bel kemiği bir karakter, Iron Man'in sonu Avengers 4 ile gelecek diyebiliriz. Konu bakımından birbirini takip eden seri filmler ile hayatımıza giren Marvel bakalım bu sefer bizlere ne tarz güzellikler hazırlamış.

Bu güne kadar çıkartılan Marvel filmleri arasında çizgi romanlara benzerliği ile dikkat çeken yapım gerek oyuncuların kıyafetleri gerekse senaryosu ile çizgi roman okurlarını heyecanlandırdı diyebiliriz. Marvel'ın bütün kahramanlarının dahil olduğu bu son film olduğu için bu sene vizyona girecek olan İnfinity War filminde büyük ihtimalle İron Man ve Kaptan Amerika birbirlerine düşman olarak başlayacaklar ve olaylar gelişecektir. Kaptan Amerika İç Savaş izle filminden İnfinity War filmine kadar uzanan arada yeni karakterler ile tanışacağımız ve bir çoğununda ölümüne şahit olacağımız unutulmaz bir seri bizleri bekliyor diyebiliriz. Sizlerde web sitemizden filmi sorunsuz olarak izleyebilirsiniz. Yorum yapmayı unutmayın. İyi seyirler dileriz.

Tüm açıklamayı oku >>
Filmi izlemek için "Fragman" yazısının yanındaki butonlara tıklayıp "Part" seçebilirsiniz.

Kaptan Amerika İç Savaş Bilgileri

Kaptan Amerika İç Savaş
Filme Oy Ver :
Oy İstatistiği :
10/10 - 3 oy kullanıldı. 1015 görüntüleme.
IMDB Puanı :
8.0
Yapım Yılı :
Yapım Ülkesi :
Film Süresi :
147 Dk
Yönetmenler :

Film hakkında ne düşünüyorsun?

Hata Bildir

Filmi Listene Ekle