Filmi izlemek için "Fragman" yazısının yanındaki butonlara tıklayıp "Part" seçebilirsiniz.
Filmlere yorum yapmayı unutmayın. Yorumlarınız hem bizim, hem de diğer izleyicilerimiz için önemlidir.

Kills on Wheels Bilgileri

Kills on Wheels
Filme Oy Ver :
Oy İstatistiği :
10/10 - 1 oy kullanıldı. 500 görüntüleme.
IMDB Puanı :
7.2
Yapım Yılı :
Yapım Ülkesi :
Film Süresi :
105 Dk
Kategoriler :
Yönetmenler :

Kills on Wheels Konusu

Kills on Wheels izle filmi 2016 yılı Macaristan yapımı bir dram filmidir. Yönetmenliğini Attila Till'in yaptığı filmde Szabolcs Thuróczy ve Mónika Balsai gibi isimler rol almaktadır. Kills on Wheels filmi 2016 yılının en iyi dram filmi niteliğinde bir yapımdır ve 105 dakika süren hikayesini Attila Till kaleme almıştır. Filmin IMDB puanı 7.2'dir.

Konusu, filmde tekerlekli sandalyede yaşayan iki genç arkadaşın hayattan zevk almak ve yaşamak için bir sebep bulma arayışlarını anlatılmaktadır. Bu iki arkadaş yine tekerlekli sandalyede kiralık katillik yapan bir diğer adamla tanışırlar. Bu üçlü mafyadan iş almak isterler fakat herşey istedikleri gibi olmamıştır.

Engelli insanların hayatlarının ne kadar monoton ve sıkıcı geçebileceği, hatta yaşam enerjilerinin bile elinden gidebileceğini anlatan Kills on Wheels filminde birazda olsa engelli insanlarla empati kurabilirsiniz. Tabi çok uç örnek olmasına rağmen temaya bakıldığında engelli insanların yaşam alanlarının çok kısıtlı olmasından ötürü hayata bir şey katmıyorlarmış gibi hissetmeleri ve daha faydalı olmaya çalışmalarını anlatıyor. Fakat filmdeki karakterlerimiz faydalı olmak için farklı yollar seçtiklerinden işler istedikleri gibi gitmiyor.

Ülkemizde engelli vatandaşlarımızın yollarda ve sosal alanlarda karşılaştığı durumları düşünürsek empati yapaiblmeniz adına güzel bir yapım olduğunu düşünüyorum. Kills on Wheels filmini sitemizden izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

 

Tüm Yazıyı Gör >>

Film hakkında ne düşünüyorsun?

Not: HTML kodlarına izin verilmemektedir.
Bu filme ait 0 yorum bulundu. Sizlerde diğer izleyicilerimize fikir vermek adına filme yorumda bulunabilirsiniz.

Hata Bildir

Filmi Listene Ekle