Luis ve Uzaylı Dostları filminin konusu,

Luis ve Uzaylı Dostları izle filmi 2018 yılı ABD yapımı bir animasyon filmidir. Animasyon stüdyosu olarak Warner Bros'un dağıtımını gerçekleştirdiği yapım oldukça kaliteli efekt ve animasyonlarla dolu bir yapım.

Konusu, Luis 12 yaşında bir çocuktur. Hiç arkadaşı olmayan Luis'in babası uzay bilimcidir ve uzaylıların varlığına kafayı takmıştır. Geceleri gökyüzünü gözlerken gündüzleri uyuyan babası Luis'i iyiden iyide ihmal eder. Bu durum okul müdürünün gözüne çarpar ve Luis'in yatılı okula gönderilmesini önerir. Bu sırada Luis'in bahçesine uzaylılar kaza yaparak düşer. Onlar ile gizli bir arkadaşlık kuran Luis babasına bunu anlatamaz çünkü babası uzaylıların tehlikeli olduğunu düşünen biridir. Durum böyle olunca Luis yatılı okula gönderilecekken uzaylılar ile onları geri gönderme planları yapmaktadır. Luis aslında dünyadan gidip uzaylılar ile birlikte uzayı keşfetmek isteyecektir.

Film aslında bize 12 yaşında bir çocuğun ihmalkarlık sebebi ile mutlu olmak için değişik yollara başvurduğunu anlatmaktadır. IMDB puanı 6.3 olan Luis ve Uzaylı Dostları izle filminin senaryosu çok beğenilmiş bir yapım. IMDB puanına bakarak film izlemememiz gerektiğinin en büyük kanıtı olan yapım sitemizde altyazılı olarak sizlere sunulmuştur.

Kullanıcı yorumlarına bakıldığında idare eder gibi gözüken yapım kimilerine göre gerçekten yetişkinlerinde izlemesi gereken bir film olarak gözülüyor. Sizde film hakkındaki yorumlarınızı sitemize yapabilirsiniz. Yorumlarınız sizden sonra film izleyecek seyirciler için önemlidir.

Sitemizden bir çok filmi olabileceği gibi Dehşetin Yüzü filminide sorunsuz izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz. 

Tüm açıklamayı oku >>
Filmi izlemek için "Fragman" yazısının yanındaki butonlara tıklayıp "Part" seçebilirsiniz.

Luis ve Uzaylı Dostları Bilgileri

Luis ve Uzaylı Dostları
Filme Oy Ver :
Oy İstatistiği :
10/10 - 1 oy kullanıldı. 1081 görüntüleme.
IMDB Puanı :
6.3
Yapım Yılı :
Yapım Ülkesi :
Film Süresi :
110 Dk
Kategoriler :

Film hakkında ne düşünüyorsun?

Hata Bildir

Filmi Listene Ekle