The Predator filminin konusu,

Predator izle filmi 2018 yılı ABD yapımı bir bilim kurgu filmidir. Yönetmen koltuğunda Shane Black'in yer aldığı filmin senaryosunu Shane Black ve Fred Dekker ikilisi kaleme almıştır.

Konusu, eski bir özel kuvvet askeri olan Quinn McKenna, Meksikada ki bir çalışma sırasında bir uzaylı ile karşılaşır. Bu uzaylı teknolojisine ait bazı parçaları ise evine paketler ve gönderir. Fakat bu paketi oğlu bulur ve açar. Oğlu açtığı parçalar ile istemedende olsa uzaylıları dünyaya çekmiştir. Bu korkunç yaratıklar başka gezegenlerdeki yaratıklar ile gen havuzlarını genişletmiş ve çok daha güçlü olmuşlardır. Bu yaratıklarla ise bir özel asker birliği ve eski bir fen dersi öğretmeni baş edecektir.

2018 yılı yapımı The Predator filmi başrolünde Arnold Schwarzenegger'ın yer aldığı 1987 yapımı Predator filminin devamı niteliğinde çekilmeye başlanmıştır. Özellikle 90 neslinin çok iyi bildiği ve sevdiği bir karakter olan Predator bir kült haline gelmiş ve bu güne kadar bir çok yeniden uyarlaması çekilmiştir. Fakat ilk iki film dışında diğer uyarlamalarının çok sevilmemesi bunca yıl boyunca Predator karakterini beyazperdeden uzak tutmuştur. 1987 yılının görsel teknolojisi ile bile çok sevilen bir karakter olan Predator'u 2018 yılının teknolojisi ile beyazperde de görmek meraklılarını çok mutlu edeceğe benziyor.

Oyuncuları arasında, Logan ve Göçebe filmlerinde yer almış bir isim olan Boyd Holbrook, X-men filminde yer almış bir isim olan Olivia Munn, Seçkin Katiller filminde yer almış bir isim olan Yvonne Strahovski, Ay Işığı filmi ile ödül almış ve 12 Savaşçı filminde yer almış bir isim olan Trevante Rhodes ve Mucize filmindeki oyunculuğu ile isminden söz ettiren minik aktör Jacob Tremblay yer alıyor. Kadro açısından çok geniş olmasada yinede iyi denilebilecek bir kadroya sahip olması izleyiciyi mutlu edecektir.

Yorumlarına bakıldığında yukarıda bahsettiğimiz ilk iki filmden sonra fiyasko ile sonuçlanması bu filme biraz ön yargılı yaklaşılmasına sebep oldu. Bir çok kişi filmin hüsran olacağını savunurken Predator fanları filmin yeni bir kült yapım olacağını savunuyor. Bakalım film gerçekten güzel olacak mı? Sizde fikrinizi sitemize yorum yaparak belirtebilirsiniz. Sizin yorumlarınız sizden sonra filmi izleyecek seyircilerimiz için önemlidir.

Sitemizde yer alan İlk Arınma Gecesi izle filmini de bağlantıya tıklayarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Tüm açıklamayı oku >>
Filmi izlemek için "Fragman" yazısının yanındaki butonlara tıklayıp "Part" seçebilirsiniz.

The Predator Bilgileri

The Predator
Filme Oy Ver :
Oy İstatistiği :
10/10 - 1 oy kullanıldı. 836 görüntüleme.
IMDB Puanı :
7.0
Yapım Yılı :
Yapım Ülkesi :
Film Süresi :
101 Dk
Kategoriler :
Yönetmenler :

Film hakkında ne düşünüyorsun?

Hata Bildir

Filmi Listene Ekle