Filmi izlemek için "Fragman" yazısının yanındaki butonlara tıklayıp "Part" seçebilirsiniz.
Filmlere yorum yapmayı unutmayın. Yorumlarınız hem bizim, hem de diğer izleyicilerimiz için önemlidir.

Summer of 84 Bilgileri

Summer of 84
Filme Oy Ver :
Oy İstatistiği :
10/10 - 1 oy kullanıldı. 254 görüntüleme.
IMDB Puanı :
6.7
Yapım Yılı :
Yapım Ülkesi :
Film Süresi :
105 Dk
Kategoriler :

Summer of 84 Konusu

Summer of 84 izle filmi 2018 yılı ABD yapımı bir gerilim filmidir. yönetmen kadrosunad François Simard, Anouk Whissell, Yoann-Karl Whissell gibi isimlerin bulunduğu yapım 105 dakika süren hikayesi ile bizleri 80'li yıllara götürerek gerilim yaşatacak.

Konusu, bir grup genç komşusu olan bir polisin seri katil olduğundan süphelenir. Şüphelerinin gerçek olup olmadığını kanıtlamak için ise delil aramaya başlarlar. Fakat bu iş gün geçtikçe daha zorlaşacak ve tehlikeli hale gelecektir. Konusu oldukça basit olan yapım 80'li yılları çok iyi canlandırdığı için o yıllarda çocukluk yaşamış bir çok kişi tarafınadn beğenilen bir film olmuş.

Summer of 84 filmi oyuncu kadrosunda Akıl Oyunları filminde gördüğümüz Jason Gray-Stanford, Babysitter filminde izlediğimiz Judah Lewis, Riverdale Sezon 1 de gördüğümüz Tiera Skovbye ve Mad Men filminde tanıdığımız Rich Sommer yer almaktadır. Oyuncu kadrosu ortalama bir seviyeye sahip olan yapımın senaryosu gerilim filmi severleri tatmin edecektir.

Yorumlarına baktığımızda 80'li yılları iyi yansıtması bir çok izleyicinin hoşuna gitmiş. Fakat senaryoda kopukluklar olması bazı izleyicilerin ise hoşuna gitmemiş. Sizde film hakkındaki yorumlarınızı web sitemize yapabilirsiniz. Yorumlarınız sizden sonra filmi izleyecek seyircilerimiz için önemlidir. 

Sitemizden Predator 2018 filmini full hd kalitede izleyebilirsiniz.

Tüm Yazıyı Gör >>

Film hakkında ne düşünüyorsun?

Not: HTML kodlarına izin verilmemektedir.
Bu filme ait 0 yorum bulundu. Sizlerde diğer izleyicilerimize fikir vermek adına filme yorumda bulunabilirsiniz.

Hata Bildir

Filmi Listene Ekle