Tanrı'sız Gençlik filminin konusu,

Tanrı'sız Gençlik izle filmi 2017 yılında vizyona girmiş olan Almanya yapımı bir bilim kurgu filmidir. Tanrı'sız Gençlik filminin yönetmen koltuğunda Alain Gsponer oturmaktadır. Oyuncu kadrosunda Emilia Schüle, Alicia Von Rittberg, Jannis Niewöhner, Fahri Öğün, Iris Berben gibi isimler yer almaktadır.

Konusu, Zach isteksizcede olsa mezun olduğu sınıfın yüksek performanslı kampına gider. Fakat burda olmaktan diğerlerinin aksine pek mutlu değildir. onun yanlızlığından etkilenen Nadeş ona yakın olmaya çalışır fakat Zach'ın ilgisini ormanda yalnız yaşayan ve geçimini hırsızlık yaparak sağlayan Ewa çeker. Ormanda durum Zach'ın günlüğünü kaybetmesi ve bir cinayetin işlenmesi ile çok kötü hale gelir. Öğrenciler arasındaki bağ zayıflayıp kırılacaktır. İyi kalpli gibi görünen öğrenmen ise yardım etmeye çalışsada herşey için artık çok geç olmuştur.

Tanrı'sız Gençlik ismi ile oldukça dikkatleri üstüne toplasada aslında bu bir bilim kurgu filmi olarak lanse ediliyor. İzleyenlerden film hakkındaki yorumlarını bekliyoruz. Diğer izleyicilerimize iyi bir referans olacaktır. İyi seyirler dileriz.

Tüm açıklamayı oku >>
Filmi izlemek için "Fragman" yazısının yanındaki butonlara tıklayıp "Part" seçebilirsiniz.

Tanrı'sız Gençlik Bilgileri

Tanrı'sız Gençlik
Filme Oy Ver :
Oy İstatistiği :
10/10 - 2 oy kullanıldı. 1231 görüntüleme.
IMDB Puanı :
5.8
Yapım Yılı :
Yapım Ülkesi :
Film Süresi :
114 Dk
Yönetmenler :

Film hakkında ne düşünüyorsun?

Hata Bildir

Filmi Listene Ekle