Filmi izlemek için "Fragman" yazısının yanındaki butonlara tıklayıp "Part" seçebilirsiniz.
Filmlere yorum yapmayı unutmayın. Yorumlarınız hem bizim, hem de diğer izleyicilerimiz için önemlidir.

Tavşan Peter Bilgileri

Tavşan Peter
Filme Oy Ver :
Oy İstatistiği :
10/10 - 1 oy kullanıldı. 1002 görüntüleme.
IMDB Puanı :
6.3
Yapım Yılı :
Yapım Ülkesi :
Film Süresi :
93 Dk
Yönetmenler :

Tavşan Peter Konusu

Tavşan Peter izle filmi 2018 yılı ABD yapımı bir animasyon komedi filmidir. Fimin yönetmen koltuğunda Will Gluck oturmaktadır. Oyuncu kadrosunda ise Domhnall Gleeson,  Rose Byrne,  Sam Neill,  Bernardo Santos,  Deborah Rock gibi isimler yer almaktadır. Senaryosunu kaleme alan ve yapımcılığını üstlenen isim de Will Gluck olarak karşımıza çıkmaktadır.

Konusu, Tavşan Peter ve arkadaşı bir kır evini kapatarak burayı kendileri için doğal bir yaşam yeri haline getirmiştir. Burada mutlu mesut yaşayan Peter Rabbit ve arkadaşı Thomas McGregor'un bir gün çıkıp gelip hayvanları yerinden etmeye çalışması ile rahatsız olurlar. Tavşan Peter kendi evlerininde ellerinden gideceğini anladığı zaman hayvanlarla örgütlenir ve Thomas McGregor'u yaşam alanlarından uzak tutmak için bir mücadele verecektir.

2018 yılı yarı animasyon diyebileceğimiz bir yapım olan Tavşan Peter filmi çocuk büyük bir çok izleyici tarafından izlenebilir. Eskiden animasyon dendiği zaman aklımıza genelde çizgi filmler gelirdi. Artık yetişkinlere yönelik tarzda hikayesi bulunan animasyon filmlere de şahitlik yapıyoruz. Tavşan Peter filmini sitemizden izleyebilirsiniz.

Tüm Yazıyı Gör >>

Film hakkında ne düşünüyorsun?

Not: HTML kodlarına izin verilmemektedir.
Bu filme ait 0 yorum bulundu. Sizlerde diğer izleyicilerimize fikir vermek adına filme yorumda bulunabilirsiniz.

Hata Bildir

Filmi Listene Ekle