Filmi izlemek için "Fragman" yazısının yanındaki butonlara tıklayıp "Part" seçebilirsiniz.
Filmlere yorum yapmayı unutmayın. Yorumlarınız hem bizim, hem de diğer izleyicilerimiz için önemlidir.

Trench 11 Bilgileri

Trench 11
Filme Oy Ver :
Oy İstatistiği :
10/10 - 1 oy kullanıldı. 145 görüntüleme.
IMDB Puanı :
5.5
Yapım Yılı :
Yapım Ülkesi :
Film Süresi :
120 Dk
Kategoriler :
Yönetmenler :

Trench 11 Konusu

Trench 11 izle filmi 2018 yılı Almanya yapımı bir korku filmidir. Yönetmen koltuğunda Matt Bois ve Leo Scherman ikilisinin bulunduğu yapımın hikayesi 1. dünya savaşı Alman çılgın bilim adamlarının ürettiği korkun virüslerdir.

Konusu, Klasik 1. dünya savaşı ve Almanların bir gizli projede oluşturduğu virüsler konu ediniyor. Almanlar bu virüsleri gizli bir tesiste üretirken savaşı çoktan kaybetmiş durumdadırlar. Bu tesis ise kazanan ülkelerin gönderdiği kişiler tarafından kontrol edilmelidir. Fakat tesiste ellerine geçecek tek şey ölümleri olacaktır. Bildiğimiz üzere Almanların genellikle Hitler'in kötü planlarını bilimsel ve teknolojik olarak hayal edip sürekli film yapmaları ünlüdür. Bu filmde 1. dünya savaşı sırasında mümkün olmayan bir teknolojiyi hayal dünyalarında insanlara servis etmeleri ile sonuçlanmıştır. 

1. dünya savaşı teknolojik olarak daha yüksek seviyelere erişilmemiş savaşlardan biridir ve filmin konusu gereği bu tür bir biyolojik silah yapmak o günlerde imkansızdı. Fakat korku severler için güzel bir film olabileceğini düşünüyoruz. Her filmin konusunun mümkün olmayacağı gibi mümkün mertebe mantıklı filmleri sizlere sunmaya çalışıyoruz. 

Filmin yorumlarına bakılacak olursa çok abartılı sahnelerin yanı sıra hikaye bütünlüğününde olmadığını görüyoruz. Fakat filmi izlemeden size uygun olup olmadığını söyleyemeyiz. Filmi izledikten sonra film hakkındaki yorumlarınızı web sitemize yapabilirsiniz. Sizden sonra izleyecek olanlar yorumlarınızı okuyup mantıklı kararlar alabilecektir. İyi seyirler dileriz.

Tüm Yazıyı Gör >>

Film hakkında ne düşünüyorsun?

Not: HTML kodlarına izin verilmemektedir.
Bu filme ait 0 yorum bulundu. Sizlerde diğer izleyicilerimize fikir vermek adına filme yorumda bulunabilirsiniz.

Hata Bildir

Filmi Listene Ekle