Filmi izlemek için "Fragman" yazısının yanındaki butonlara tıklayıp "Part" seçebilirsiniz.
Filmlere yorum yapmayı unutmayın. Yorumlarınız hem bizim, hem de diğer izleyicilerimiz için önemlidir.

Winchester Bilgileri

Winchester
Filme Oy Ver :
Oy İstatistiği :
10/10 - 1 oy kullanıldı. 884 görüntüleme.
IMDB Puanı :
7.0
Yapım Yılı :
Yapım Ülkesi :
Film Süresi :
120 Dk
Kategoriler :

Winchester Konusu

Winchester izle filmi 2018 yılı ABd ve Avustralya ortak yapımı bir korku ve gerilim filmidir. Yönetmenliğini Michael Spierig,  Peter Spierig ikilisinin yaptığı filmde oyuncu kadrosunda Jason Clarke,  Helen Mirren,  Sarah Snook,  Laura Brent,  Angus Sampson gibi yıldız isimler yer almaktadır. Filmin senaryosuda yönetmenliğini yapan iki isim tarafından yazılmıştır

Konusu, Winchester tüfeklerinin varisi Sarah Winchester, büyük bir alanda yapımı onyıllar almış bir malikane yaptırmıştır. Bu malikanede çıkmaz koridorlar, karmaşık odalar ve labirentler bulunmaktadır. Dışarıdan bakıldığında tamamen deli işi denilen bu malikanenin aslında bir amacı vardır. Yıllarca Winchester tüfekleri ile öldürülmüş insanların ruhları intikam için malikaneye geldiklerinde kafaları karışır ve kaybolurlar. Malkane o kadar kaos içerisindedir ki hayaletler bile yolunu bulamaz.

Fakat bu malikanede bulunan bir hayaletin aile ile daha kapanmamış bir hesabı bulunmaktadır. Sarah, yeğenini ve doctor Eric'i evine davet eder. Bir planı vardır ve bu planı gerçekleştirmek için artık önünde bir engel yoktur. Tarihte yaşandığını düşünülen bir hikayeden alınan Winchester filmi 2018 yılı 2 Şubat tarihinde vizyonlardaki yerini almaya hazırlanıyor.

Tüm Yazıyı Gör >>

Film hakkında ne düşünüyorsun?

Not: HTML kodlarına izin verilmemektedir.
Bu filme ait 0 yorum bulundu. Sizlerde diğer izleyicilerimize fikir vermek adına filme yorumda bulunabilirsiniz.

Hata Bildir

Filmi Listene Ekle